Menu

Apie sodybą / Paslaugos ir kainos / Konferencijos ir renginiai

Konferencijos ir renginiai

Didelė teritorija, įspūdingas reljefas, išpuoselėta aplinka, gerai suplanuotos poilsio ir susibūrimo zonos - patrauklu ir tinkama renginių organizavimui. Galite būti tikri, kad Jūsų gimtadienis, šeimos šventė, įmonės jubiliejus, konferencija ar kita šventė praeis sklandžiai ir paliks neišdildomus įspūdžius.

Poilsio korpuso salėje mes galime priimti iki 50 asmenų. Didelis sodybos pastatų kiekis leidžia organizuoti darbą grupėse. Sporto aikštynas suteikia galimybę organizuoti įvairų laisvalaikį gryname ore. Su nakvyne šiltuoju metų laiku galime priimti iki 50 asmenų, be nakvynes iki 100 asmenų.

Pageidaujant renginys aprūpinamas visa reikalinga technika: vaizdo, garso aparatūra bei multimedija. Susitarus iš anksto, svečius galime pasiimti iš oro uosto ar kitos vietos bei atvežti tiesiai į „Marguolių“ sodybą. Užsakius iš anksto, galime organizuoti maitinimą.

Po intensyvaus darbo siūlome atsipalaiduoti pirtyje, pasilinksminti pasirinkus mūsų siūlomas aktyvias pramogas gamtoje.

Mes pasistengsime, kad pas mus Jūsų šventės dalyviai jaustųsi patogiai bei laisvai.

Sodyboje teikiamos ne tik nuomos, bet ir organizavimo paslaugos. Įmonei pageidaujant sodyboje gali būti surengti ir seminarai nurodytomis temomis, ir šventės ar darbuotojų motyvacijai skatinti skirti renginiai. Įmonėms ir nuolatiniams klientams teikiame  išskirtinius pasiūlymus.

Organizuodami verslo renginius bendradarbiaujame su komunikacijos agentūra IC BALTIC.

Kompanija turi ilgametę patirtį kuriant ir įgyvendinant įvairius renginius tokiems užsakovams kaip ERGO draudimo grupė, Saulėtekio slėnis, Lietuvos inovacijų centras, Europos Komisijos Sveikatos ir vartotojų direktoratas ir kt. Kasmet agentūra suorganizuoja kelias dešimtis spaudos konferencijų, seminarų, mokymų, konferencijų, atidarymo renginių, parodų.

IC BALTIC teikia renginių organizavimo paslaugas nuo plano sudarymo iki galutinės ataskaitos parengimo. Kiekvieną renginį modeliuojame, atsižvelgdami į konkrečius užsakovo poreikius bei situaciją, siūlome originalius sprendimus.

Kainos derinamos atskiru susitarimu.