Menu

Apie sodybą / Paslaugos ir kainos / Pramogos

Pramogos

Maudynės

Kviečiame ilsėtis sodyboje bet kuriuo metų laiku. Pavasarį maloniai nuteikia atbundanti gamta, pradedantys žaliuoti medžiai ir laukai. Vasarą - gera pasikaitinti saulėje, pasimaudyti, pažvejoti, pasiirstyti valtele, pasportuoti, miško keliukais pasivažinėti dviračiu, uogauti, pasivaikščioti miške, praleisti nuostabius vakarus prie laužo. Rudenį - širdį atgaivina rudeninių spalvų gama, iš miško galima parsinešti pilnutėles pintines grybų. Nuostabu „Marguoliuose“ ir žiemą. Kviečiame pasivažinėti nuo kalniuko rogutėmis ar slidėmis, mėgstantiems žvejoti siūlome - poledinę žūklę. Vakare gera pasėdėti ir pabendrauti su draugais. Visais metų laikais puiku pasikaitinti pirtelėje ir išsimaudyti tvenkinyje.

Krepšinis

Sodyboje įrengtas didelis sporto aikštynas. Jūsų paslaugoms moderni krepšinio aikštelė su gumine danga, tinklinio, futbolo, badmintono aikštelės. Čia ras ką veikti ir didelės kompanijos, ir pavieniai poilsiautojai. Mažiesiems sodybos svečiams siūlome pažaisti vaikų žaidimų aikštelėse ar pasisupti supynėse.

Poledinė žūklė

Žvejybos mėgėjai ir vasarą, ir žiemą gali bandyti pagauti savo svajonių laimikį sodybos teritorijoje esančiame ežere. Norintiems galime organizuoti žvejybą aplinkiniuose vandens telkiniuose. Pagautą žuvį galėsite išrūkyti sodyboje įrengtoje rūkykloje.

Ežere ir tvenkiniuose galite ne tik išsimaudyti, bet ir pasiirstyti valtele. Norintys gali pasivažinėti dviračiais aplink sodybą esančių miškų takeliais.

Pablogėjus orui galima žaisti bilijardą, stalo tenisą, smiginį ar įvairius stalo žaidimus.

Linksmieji kalneliai

Žiemą „Marguoliai“ siūlo aktyvias šaltojo sezono pramogas: rogutes, slides, ledo ritulį. Futbolas sniegu padengtoje aikštelėje – taip pat azartiškas ir įsimintinas žaidimas. Po aktyvaus poilsio smagu pasikaitinti ir atgauti jėgas pirtelėje .

Sodybos šeimininkai Jums pateiks visą laisvalaikio praleidimui reikalingą įrangą.