Menu

Apie sodybą / Rezervacija / Taisyklės

Buvimo kaimo turizmo sodyboje „Marguoliai“ taisyklės

Atvykimo ir išvykimo laikas

Poilsio para mūsų sodyboje prasideda 15.00 valandą ir baigiasi kitos dienos 12.00 valandą. Laikas tarp 12 ir 15 valandos yra skirtas apartamentų tvarkymui. Norėdami atvykti anksčiau (tarp 12 ir 15 valandos) ar išvykti vėliau (tarp 12 ir 15 valandos), šį savo pageidavimą pažymėkite grafoje „Specialūs pageidavimai“. Apie galimybę atsižvelgti į Jūsų pageidavimą informuosime Jūsų nurodytu telefonu. Rezervacijos patvirtinime bus nurodytas standartinis atvykimo/išvykimo laikas, užsakymo patvirtinime – sutartas atvykimo/išvykimo laikas. Rezervacijos formoje nurodžius atvykimo laiką iki 12 valandos ir/arba išvykimo laiką po 15 valandos, apartamentai bus automatiškai rezervuojami ir kaina skaičiuojama dar vienai papildomai parai.
Jei atvykti vėluosite daugiau nei 6 (šešias) valandas prašome mus apie tai informuoti telefonu +370 699 36123 arba elektroniniu paštu uzsakymai@sodybamarguoliai.lt . Negavę Jūsų pranešimo apie vėlavimą, Jums vėluojant daugiau kaip 6 (šešias) valandas, pasiliekame teisę Jūsų užsakymą atšaukti. Atšaukus užsakymą arba Jums neatvykus avansinis mokėjimas NEGRĄŽINAMAS.

Šeimininkų įsipareigojimai

Sodybos šeimininkai garantuoja, kad svečių apartamentuose  esantys baldai bei kita įranga, o taip pat teikiamų paslaugų kokybė atitiks šiame puslapyje pateiktus aprašymus ir Lietuvos Respublikos higienos normų reikalavimus.

Gavę avansinį apmokėjimą, sodybos šeimininkai įsipareigoja nekeisti paslaugų paros kainos, nurodytos užsakymo priėmimo patvirtinime ir dėti visas pastangas siekiant suteikti paslaugas užsakymo patvirtinime nurodytu laiku.

Susiklosčius aplinkybėms, dėl kurių būtų neįmanoma suteikti paslaugų užsakymo priėmimo patvirtinime nurodytu laiku, sodybos šeimininkai įsipareigoja nedelsiant apie tai informuoti klientą ir grąžinti jo sumokėtą avansą.

Svečių įsipareigojimai

Sodybos svečiai įsipareigoja saugoti ir tausoti sodybos turtą, laikytis saugumo technikos, priešgaisrinės apsaugos ir aplinkosaugos reikalavimų. Už padarytą materialinę žalą klientas atsako LR įstatymų nustatyta tvarka. Jei nuostolius ar žalą padaro kliento nepilnamečiai vaikai, juos privalo atlyginti tų vaikų tėvai arba globėjai.

Viešnagės sodyboje metu svečiai įsipareigoja laikytis saugaus poilsio ir sporto reikalavimų ir užtikrinti savo vaikų (globotinių) saugumą. Klientui ar jo vaikams susižalojus pačiam arba sužalojus savo turtą dėl savo kaltės, pažeidžiant saugaus poilsio ir sporto sąlygas, sodybos šeimininkai už tai neatsako.

Atvykę į sodybą svečiai privalo pasirašyti paslaugų teikimo sutartį, kurioje detaliai numatomos tiek svečių, tiek sodybos šeimininkų teisės ir pareigos, svečių buvimo sodyboje laikotarpiu.